„Huawei“ – antra didžiausia išmaniųjų telefonų gamintoja pasaulyje. Lietuvoje įkurta 2009 metais, savo veiklą pradėjo turėdama tik keturis darbuotojus. Šiuo metu įmonėje dirba 45 darbuotojai, ir planuojama įdarbinti dar daugiau ambicingų profesionalų.

Susitikimai vyks spalio 19 d. viešbutyje „Kempinski Hotel“, konferencijų salėje „Universitetas“, Universiteto g. 14, Vilnius.

Gyvenimo aprašymus siųskite adresu: huawei@advantus.lt

Išsamius laisvų darbo pozicijų aprašymus rasite čia:

Regiono koordinatorius

Pagrindinės atsakomybės:

  • Būti prekės ženklo ambasadoriumi.
  • Rūpinimasis nepriekaištingu HUAWEI produktų išstatymu pardavimo taškuose.
  • Rūpinimasis produktų vizualizacija atitinkamai juos išdėliojant / pristatant parduotuvių lentynose.
  • Reklaminių pasiūlymų medžiagos išplatinimas.
  • Rūpinimasis produktų vizualizacija remiantis nustatytomis gairėmis.
  • Reguliarus parduotuvių lankymas pagal savaitinį planą.
  • Produktų prieinamumo prekybos taškuose užtikrinimas bei išstatymo standartų laikymasis.
  • Aktyvi naujų galimybių savo nustatytame regione paieška.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Puikus mobiliųjų technologijų ir IT sektoriaus išmanymas.
  • Patirtis prekybos, pardavimų bei klientų aptarnavimo srityse.
  • Geros „MS Office“ žinios (Word, Excel, Power Point).
  • Sugebėjimas kurti santykius su klientais, siekti sėkmingų rezultatų.
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai bei priimti sprendimus.
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • Atsakingumas vykdant paskirtas užduotis.
  • Labai aukšta asmeninė kultūra, atsidavimas ir entuziazmas darbe.
  • Tikslumas, patikimumas, atsakingumas paskirtoms užduotims bei patikėtam turtui.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Anglų kalbos žinojimas raštu ir žodžiu.

Pardavimo specialistas

  • Verslo santykių su klientais kūrimas.
  • Ilgalaikių pardavimo strategijų bei marketinginių iniciatyvų vykdymas.
  • Produktų prieinamumo užtikrinimas bendradarbiaujant su tiekimo ir logistikos skyriais.
  • Glaudus bendradarbiavimas su pardavimo skyriumi.
  • Sisteminis analizavimas ir ataskaitų apie pardavimo rezultatus, prognozes, rinką, konkurentus bei tendencijas ruošimas.
  • Iniciatyvumas, naujų galimybių identifikavimas, alternatyvų bei rekomendacijų teikimas.
  • Pardavimo procesų valdymas bei kūrimas kartu su „Huawei“ pardavimo komanda.
  • Savaitinis pardavimo veiklos ataskaitų bei pardavimo prognozių teikimas.
  • Mėnesinių bei metinių pardavimo tikslų siekimas.
  • Santykių su „Huawei“ partneriais valdymas.
  • Visų pardavimo procesų - nuo išankstinio pardavimo, produktų testavimo iki galutinio pardavimo – valdymas bei priežiūra.

  • Universitetinis išsilavinimas.
  • Bent 2 metų patirtis pardavimo srityje.
  • Patirtis kuriant ir palaikant stiprius verslo santykius.
  • Patirtis telekomunikacijų srityje būtų privalumas.
  • Puikūs analitiniai ir bendravimo įgūdžiai.
  • Energingumas, dinamiškumas, savi-motyvacija, entuziazmas bei iniciatyvumas.
  • Puikūs analizavimo bei išvadų darymo įgūdžiai.
  • Pagalbos projektų vadovui teikimas.
  • Prezentavimo įgūdžiai.
  • Geros anglų kalbos žinios.

Daugiau apie HUAWEI

„Huawei“ 2018 metais tapo antra didžiausia išmaniųjų įrenginių gamintoja pasaulyje. Tokią stiprią įmonės poziciją rinkoje lėmė sėkmingi „Huawei“ flagmano - P20 serijos telefonų - pardavimai. Spalio 16 d. Londone „Huawei“ pasauliui pristatys savo naujausią flagmaną – Mate 20 serijos telefonus.