Huawei ir otrs lielākais viedtālruņu ražotājs pasaulē, kurš Latvijā darbojas kopš 2010. gada. Šobrīd Latvijas pārstāvniecība nodarbina ap 15 cilvēku. Līdz ar uzņēmuma attīstību, aicinām mūsu starptautiskajai komandai pievienoties jaunus darbiniekus.

Darba intervijas ar kandidātiem notiks 22. oktobrī, no plkst. 9.00 līdz 18.00, viesnīcā “Grand Hotel Kempinski”, Aspazijas bulvārī 22, Rīgā.

Kandidātus lūdzam sūtīt pieteikumus uz huawei.latvia@advantus.eu.

Ar pieejamajām vakancēm iespējams iepazīties šeit:

Reģionālais koordinators

Galvenie pienākumi:

  • Būt Huawei zīmola vēstnesim;
  • Sekot līdzi izcilai Huawei produktu izvietošanai un reprezentācijai norīkotajās pārdošanas vietās;
  • Rūpēties par atbilstošu produktu vizuālo noformējumu / izkārtojumu / prezentāciju veikalu plauktos;
  • Reklāmas materiālu izvietošana un izplatīšana;
  • Rūpēties par produktu izvietošanu saskaņā ar Huawei norīkojumiem;
  • Regulāri veikalu apmeklējumi un kontrole saskaņā ar iknedēļas plānu;
  • Produktu pieejamības apstiprināšana norīkotā reģiona izplatīšanas vietās;
  • Aktīva jaunu izplatīšanas / izvietošanas vietu meklēšana norīkotajā reģionā.

Prasības:

  • Izcila izpratne par patērētāju lēmumu pieņemšanu un ceļu līdz pirkuma veikšanai;
  • Izcila mobilo un IT tehnoloģiju pārzināšana;
  • Pieredze tirdzniecībā, produktu izplatīšanā un/vai klientu servisā;
  • Spēja veidot un uzturēt labas attiecības ar klientiem;
  • Spēja būt patstāvīgam un pieņemt lēmumus;
  • Izcilas komunikācijas spējas;
  • Spēja uzņemties atbildību par uzdevumu 100% izpildi;
  • Mērķtiecīgums, atbildība un entuziasms;
  • Precizitāte, uzticamība, spēja uzņemties atbildību par uzticētajiem produktiem;
  • Autovadītāja apliecība;
  • Labas angļu valodas zināšanas (mutiski, rakstiski).

Pārdošanas speciālists

  • Veidot sadarbību ar klientiem;
  • Veidot ilgtermiņa pārdošanas stratēģiju;
  • Nodrošināt produktu piegādes sadarbībā ar pasūtījumu un loģistikas daļu;
  • Cieša sadarbība ar izplatītājiem un merčendaizeriem;
  • Sistemātiska pārdošanas rezultātu, tirgus, konkurences un tendenču atskaite un analīze;
  • Uzņemties iniciatīvu un ieviest uzlabojumus ikdienas darbā, piedāvāt izdevīgas alternatīvas un ieteikumus;
  • Veidot un uzturēt jaunas klientu attiecības;
  • Veidot un uzturēt veiksmīgus pārdošanas procesus ar esošajiem Huawei partneriem;
  • Nodrošināt iknedēļas pārdošanas aktivitāšu atskaites un prognozes;
  • Sasniegt ikmēneša un ikgadējos pārdošanas mērķus;
  • Uzturēt labas attiecības ar esošajiem Huawei partneriem;
  • Uzturēt un pārraudzīt pārdošanas procesus, sākot no pirms pārdošanas fāzes līdz pat pārdošanas procesa beigām.

Prasības:

  • Augstākā izglītība;
  • Vismaz 2 gadu pieredze pārdošanas jomā;
  • Pieredze biznesa attiecību veidošanā un uzturēšanā;
  • Pieredze ar Telco tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Izcilas analītiskās un komunikācijas spējas;
  • Dinamiskums un augsta motivācija, entuziasms un vēlme darboties komandā;
  • Izcilas spējas analizēt datus un tos interpretēt;
  • Ļoti labas prezentācijas prasmes;
  • Labas angļu valodas zināšanas.

VAIRĀK PAR HUAWEI

HUAWEI ir otrs lielākais viedtālruņu ražotājs pasaulē, ko esam sasnieguši pateicoties 10 miljoniem pārdoto P20 sērijas tālruņu, kā arī pieprasījumam pēc stabilās Mate 10 sērijas ierīcēm. HUAWEI ierīces ir piemērotas kā biznesa un luksus klases produktu, tā jaunāko modes tendenču cienītājiem. 16. oktobrī pasaules pirmizrādē Londonā HUAWEI prezentēs jaunu vadošo viedtālruņu sēriju - HUAWEI Mate 20.