HUAWEI AppGallery

Вашите омилени апликации сега, подобри, побезбедни и позабавни.

Истражeтe безбедно

Заштита од 360°

Цврста заштита од карпи за преземање и употреба.

"Приватност на податоците

Сертифициран според меѓународните стандарди".

Родителска контрола

Забавувајте ги и едуцирајте ги вашите деца во безбедно опкружување.1

Истражете и изберете

"Вашите омилени апликации кои одговараат на вашиот сопствен животен стил и локација.

App Gallery
App Gallery
Стручно курирани селекции кои ве насочуваат кон најинтензивни / најбараните апликациите.
Листа на желби за искуство прилагодено токму за вас.

Истражете Лесно

Една лична карта
за сите уреди

Одлично и беспрекорно искуство низ Huawei телефоните, таблетите, паметните екрани, пакетите, гаџетниците за VR и друго.2

Брза апликација

5G апликации од следната генерација, без инсталација, заштедувајќи батерија и простор.

Истражете ја ексклузивноста

Локални ексклузиви за корисниците на AppGallery.

  • Центар за подароци
  • Возбудливи промоции
  • Локални настани со награди
Центар за подароци
Возбудливи промоции
Локални настани со награди

Истражете сега

Отворете ја AppGallery на вашиот Huawei уред сега. Или преземете ја овде.

Инсталирајте ја AppGallery

Кликнете на копчето

ИЛИ

Скенирајте го QR-кодот подолу за да ја преземете на вашиот Android уред.

code

Ако сте девелопер, приклучете се на движењето AppGallery за да создадете креативни и забавни искуства за сите.

Придружи се на AppGallery

Истражувајте повеќе

pic

Дознајте како можеме да помогнеме кога имате какви било прашања.

Одете на Huawei Поддршка >
pic

Придружете се на заедницата Huawei за најновите информации и дискусии.

Придружи се на заедницата >
  1. 1.Возрасните нивоа може да варираат во зависност од вашата земја / регион.
  2. 2.Достапните услуги може да се разликуваат во зависност од вашата земја / регион.
Напуштање на customers.huawei.com
Откако ќе кликнете на линкот, ќе влезете во веб-страница управувана од трета страна. Huawei не е одговорен и нема контрола врз оваа веб-локација управувана од трета страна.
Врати се Продолжи